9789463930673 0 0

Twee zussen

€ 21,99

  • In stock
  • Onze levertermijn is 1 tot 2 werkdagen
  • Gratis verzending

Omschrijving

Van de ene op de andere dag wordt Mathilde verlaten door Etienne. Haar wereld stort in elkaar. Ze zinkt weg in de gapende leegte die achterblijft , kan zijn vertrek niet aanvaarden, ziet geen toekomst zonder haar verloren liefde.

Ze wordt opgevangen door haar zus Agathe, in de kleine flat waar ze met haar man en hun dochtertje woont. De twee zussen groeien weer naar elkaar toe, maar Mathildes nadrukkelijke aanwezigheid en de afgunst die ze voelt dreigen het broze evenwicht in het gezin te verstoren. Er is niet veel nodig om alles te doen kantelen…

David Foenkinos schetst het portret van een jonge vrouw die worstelt met de eenzaamheid die haar abrupt overvalt. Gaandeweg leert de lezer Mathilde kennen als een onverwacht kille persoonlijkheid. Twee zussen is het messcherpe relaas van een passie en hoe die kan ontsporen
Auteur
  • David Foenkinos
Categorie
Literatuur
Taal
Nederlands
Aantal pagina's
160
Uitgave
18 september 2019
Vorm
Paperback / softback
Formaat
221mm x 141mm
Gewicht
333g
EAN-nummer
9789463930673
Twee zussen

In verschillende talen

David Foenkinos’ werk werd in 41 talen vertaald

Ook verfilmd

Vier boeken werden verfilmd

Groot succes in Frankrijk

Er zijn al 150.000 exemplaren van Deux soeurs verkocht in Frankrijk, dat is meer dan de nieuwste Houellebecq

Laat je inspireren

Voor liefhebbers van Sandro Veronesi, Karl Ove Knausgård en Woody Allen

Meer van deze auteur

Twee zussen

€ 21,99